Опитування

Ви вже грали в paintball?
 

Як грати paintball

Встановити межі

Перед початком гри, обов'язково зробіть прогулянку по полю і чітко визначте кордони для всіх, хто буде грати. Переконайтеся, що поле не є занадто великим або занадто малим. Поле сто метрів в довжину і п'ятдесят метрів в ширину ідеально підходить для 3 на 3, але якщо у вас є шістнадцять осіб, вам потрібно більше місця. Встановіть початкові місця (бази) для обох команд.

Мета гри

Переконайтеся, що кожен знає в чому мета гри. Оберіть сценарій.

Час

Встановіть ліміт часу на гру. Ніхто не любить грати в гру, яка триває вічно. Є два основних способи виміру гри: початок часу з самого початку, або почати часу з моменту, коли перша людина вибула. Пам'ятайте, що довга гра нудна для людей які вибули першими.

Команди

Розділіться на справедливі команди. Якщо деякі люди грають вперше, а інші більш досвідчені, розділіть їх між командами. Загалом, намагайтеся тримати число людей в кожній команді приблизно рівними. Якщо команди досить великі використовуйте різні форми одягу, або зав'яжіть на руки стрічки різного кольору для різних команд.

Початок гри

Гра починається коли всі учасники команд готові та знаходяться на своїх базах.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ПЕЙНТБОЛУ

  • Ніколи не знімайте маску на полі бою! Навіть якщо у вас влучили і ви підняли вгору зброю!
  • За межами поля гри завжди тримайте зброю з ввімкненим запобіжником. Не наводьте маркер на інших гравців!
  • Забороняється використовувати рукопашний бій чи інші види зброї.
  • Рекомендуємо не стріляти одні в одного з відстані менше 3м, щоб уникнути больових відчуттів.
  • У випадку коли вам вдалось підійти до суперника, а він вас не бачить то не потрібно розстрелювати його впритул, просто скажіть "аут" або "вбитий".